Nasze Produkty 
Nederlands
English
Franēais
Polski
Nasze Produkty

Oferujemy szeroką gammę numizmatów kolekcjonerskich. Możliwe, że ten sam produkt będzie występował w naszym sklepie z różną ceną. Tak może się zdarzyć jeśli jest róznica w jakości lub opakowaniu.

Monety i Medale
Monety są prawnym środkiem płatniczym i posiadają wartość nominalną. Medale nie są monetami i nie posiadają takich wartości. Monety podzielone są na trzy główne kategorie: monety euro, monety świata i stare monety holenderskie (guldeny). Poniżej wyszczególnione są podkategorie wg kraju pochodzenia i wartości. Stany monet omówione są w oddzielnym dziale informacyjnym. Nasz sklep prowadzi obecnie sprzedaż ponad 10000 różnych monet i medali.

Banknoty
W naszym sklepie internetowym możesz wybierać z pośród ponad 2000 różnych banknotów z ponad 200 państw. Banknoty prezentowane są tylko w wersji angielskiej.

Znaczki
Znaczki nie są obecnie sprzedawane za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. W przyszłości planujemy wprowadzić znaczki do sprzedaży na naszych stronach internetowych.

Akcesoria
Wkrótce znajdziesz w naszym sklepie dużą ilość niezbędnych akcesoriów np. albumy, kasety do monet itp. Oferta tego typu produktów będzie sukcesywnie rozszerzana w przyszłości.

Abonamenty
Isnieje możliwośc zarejestrowania się na abonament. Zajrzyj na stronę z informacją o abonamentach.

<< poprzednia strona